مشاوره، پشتیبانی و نگهداری از شبکه و مرکز تلفن

مشاوره در خصوص خرید، راه اندازی، نگهداری و پشتیبانی از شبکه و مرکز تلفن

مشاوره در هر زمینه ای و قبل از شروع هر کاری امری ضروری است.  دانش در زمینه فناوری شبکه های کامپیوتری و مراکز تلفن رو به افزایش است و به همین دلیل امروزه مشاوره های تخصصی در  این حوزه بسیار مرسوم است. اما با این حال بسیاری از سازمان ها هنگام خرید سیستم های کامپیوتری و یا تجهیزات زیرساختاری به این امر بی توجه هستند و هزینه های بسیاری را بیهوده صرف تجهیزات و محصولاتی می کنند که ممکن است اصلا به آنها نیازی نداشته باشند. تنوع محصولات و کاربردهای آن ها هر روز نسبت به روزهای قبل افزایش  می یابد و به همین دلیل سازمان ها را برای انتخاب سرویس و محصولات مناسب دچار سردرگمی می کند. تجهیزات زیرساختاری در حوزه شبکه امروزه بسیار پر کابرد و مهم هستند، زیرا نقش اصلی را برای نگهداری از داده های سازمان ایفا می کنند.

  • چرا مشاوره در حوزه فناوری اطلاعات و IcT امری ضروری و غیر قابل اجتناب است؟
  • ملاک انتخاب یک مشاور زبده و مطمئن چه مواردی می تواند باشد؟
  • یک مشاور خوب برای راه اندازی تجهیزات شبکه ای شما، چه کمک هایی می توان بکند؟
  • آیا مشاوره می تواند هزینه های شما را به صورت چشم گیری کاهش دهد؟

اگر سازمان ها و شرکت ها قبل از راه اندازی زیرساختارهای شبکه ای خود از دانش و تجربه مشاوران زبده استفاده کنند، قطعا در این امر موفق خواهند شد. زیرا انتخاب تجهیزات و نحوه طراحی و نصب آنها نیاز به کمک گرفتن از افراد متخصص دارد و اگر این امر ضروری و مهم بی اهمیت انگاشته شود، قطعا هزینه های سازمان ها به صورت تصاعدی افزایش خواهد یافت و ممکن است مشکلاتی غیر قابل جبران پدید آید. با کمک مشاوران لاوان نه تنها هزینه های شما افزایش نمی یابد، بلکه می توانید حتی با هزینه هایی کم تر از آنچه قبلا محاسبه کرده اید، پروژه های خود را به پایان برسانید.

تیم نیکسان رایانه با ارائه تجهیزات وسرویس های شرکت های معتبری که  بیش از نیم قرن تجربه در این حوزه فعالیت دارند  قطعا می تواند تخصصی ترین مشاوره را در  حوزه پشتیبانی و نگداری شبکه های کامپیوتری و مراکز تلفن به سازمان ها ارائه نماید. مشاوران نیکسان رایانه با داشتن تجربه های مفید و کاربردی در حوزه پیاده سازی  و نصب تجهیزات شبکه، همواره جزء بهترین مشاوران در این حوزه هستند و خواهند بود.

 

تماس با ما


( ۱۰ خط ) ۰۲۱

تماس با مشاوران نیکسان رایانه


در طول ساعات اداری 10 صبح تا 1 بعد از ظهر، شنبه تا چهارشنبه با افتخار آماده ارائه بهترین مشاوره خود به شما عزیزان هستیم.

بلوار میرداماد، نفت جنوبی، ساختمان 55، پلاک 4